Współpraca

O blogu:

nikolatkacz.pl to moje miejsce w sieci. Blog lifestylowy prowadzony przez studentkę prawa, miłośniczkę podróży i celebrowania życia. Dzielę się sposobami na to, jak w zabieganej codzienności znaleźć czas dla siebie i cieszyć się życiem. Staram się w swoim codziennym życiu znajdować te wycinki świata, które są pozytywne i motywujące. Przede wszystkim piszę o tym, co dobre. Dzielę się z tym, co mnie zachwyca, intryguje, dziwi.

Na nikolatkacz.pl znajdziesz moje komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń, relacje z podróży i różne pomysły na to, by żyło się po prostu przyjemniej. 

 Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, to zapraszam do zakładki O mnie


Czytelnicy:

Czytelnicy nikolatkacz.pl to w prawie 80% kobiety. Największa część moich czytelniczek jest w wieku 18-24, a także 25-34 -  młode kobiety, które najczęściej pochodzą z dużych miast.

Forma współpracy: 

- teksty sponsorowane, 
- wyjazdy sponsorowane,
- testowanie produktów, 
- zdjęcia na Instagramie
- relacje na InstaStories, 
- kampanie niestandardowe. 


Chętnie z Tobą porozmawiam na temat potencjalnej współpracy -jestem otwarta na Twoje propozycje, ale możesz też liczyć na moje pomysły. Z ważnych informacji - wszystkie współprace są na blogu oznaczone, aby czytelnicy mieli do mnie zaufanie. Jestem też zwolennikiem współpracy długofalowej, która buduje większe zaufanie i przynosi lepsze efekty, ale jestem też otwarta na jednorazowe działania. Chętnie Ci opowiem o moich pomysłach, aby się ze mną skontaktować, skorzystaj proszę z e-maila. Odpowiadam na każdą wiadomość.e-mail: kontakt@nikolatkacz.pl


Marzec 2019:  


W social mediach możesz mnie znaleźć również tutaj: 


Zaufali mi min.: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger