5 pomysłów na prezent na ostatnią chwilę

Prezenty, choć zdecydowanie nie są najważniejszym elementem świat, są ważnym i miłym dodatkiem to pełnej pozytywnego ducha, magicznej świątecznej atmosfery. Poza tym zazwyczaj po prostu mamy wewnętrzną potrzebę obdarowywania bliskich i sprawiania im radości. Typowych poradników prezentowych pojawiło się już w sieci całe mnóstwo - podzielone na kategorie, tańsze, droższe itd. Dzisiaj, gdy do Świąt zostało raptem kilka dni, już za późno na zakupy przez internet, a centra handlowe są zapewne tak przepełnione, że bałabym się tam pojawić. Więc, jeśli zdarzyło Ci się, że wciąż nie masz prezentu dla bliskich, nie koniecznie chcesz przedzierać się między tłumami w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu, ale chciałbyś sprawić bliskim coś wyjątkowego, to przychodzę właśnie do Ciebie z 5 pomysłami na prezent na ostatnią chwilę.


pixaby.com1. Bilety do kina/ teatru /koncert


Czy na jakiekolwiek wydarzenie, która zainteresuje obdarowanego. Najlepiej dwa bilety - dla bliskiej Ci osoby i dla Ciebie, żebyście dodatkowo mieli pretekst, by wspólnie spędzić więcej czasu. W większości przypadków wystarczy kupić bilet przez internet, wydrukować, ładnie zapakować i świetny prezent gotowy!

2. Spraw wyjątkowe przeżycie 


Stron internetowych, na których można kupić "marzenie" jest całe mnóstwo - począwszy od takich stworzonych typowo pod prezenty, przez strony oferujące grupowe zakupy. Może wypad na strzelnicę albo do escape roomu? Albo kolacja w ciemności? Czy moja wymarzona kolacja degustacyjna? Dla bardziej odważnych (tu już droższe propozycje) - np. skok ze spadochronem? Tego typu prezentów, które oferują doświadczenia i przeżycia jest na tyle dużo, że na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojej bliskiej osobie i na długo zapadnie w jej pamięć.

3. Weekend w SPA 


Kto dziś nie potrzebuje odpoczynku? Tyle w temacie. A jeżeli osoba, którą chcesz obdarować zdecydowanie nie jest typem osoby, która odnajdzie się podczas leniwego weekendu może przypadną jej do gustu bilety lotnicze na weekendowy citybreak?

4. Prezent DIY 


Kiedyś przygotowałam tekst z listą prezentów DIY i powiem Wam, że większość z tych propozycji robiłam i często stanowiły dodatek do prezentu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby były też głównym prezentem, szczególnie, że zazwyczaj większość potrzebnych produktów znajdziesz w domu. To też dobry pomysł, gdy chcemy symbolicznie obdarować więcej osób, z którymi nie jesteśmy aż tak blisko.

5. Prezent charytatywny 


Myślę, że zawsze największy problem ze świątecznymi prezentami jest z osobami, które już wszystko mają i niczego nie potrzebują. W takim przypadku postawiłabym na prezent, który pomoże innym. UNICEF organizuje akcję Prezenty bez pudła, dzięki której można zakupić np. wyprawki szkolne, szczepionki i wiele innych rzeczy, które są potrzebne na całym świecie. Dla mnie to naprawdę fajny pomysł, a jeśli uważasz, że to dziwne nie dać nic materialnego, to dorzuć po prostu ładny zestaw kaw i herbat. Myślę, że obdarowany się ucieszy, że zamiast wydawać pieniądze na coś, co zupełnie mu się nie przyda, tak je spożytkowałeś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger