Sylwestrowy look- propozycje

Każdego dnia stajemy przed pękającą w szwach szafą i krzyczymy: Nie mam się w co ubrać!!! Która z Was tego nie zna? W Sylwestra to zadanie zazwyczaj okazuje się najtrudniejsze. Niby sieciówki pełne imprezowych kolekcji, ale... CO WYBRAĆ? Sama zawsze mam z tym problem, zastanawiam się, co będzie odpowiednie itd. Z tego powodu przygotowałam dla Was przegląd sylwestrowych (ale i karnawałowych) propozycji. Mam nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie- starałam się znaleźć coś dla każdego typu figury. 

Macie już pomysł na waszą sylwestrową stylizacje? Ja zdecydowałam się wykorzystać moją sukienkę ze studniówki, która od roku wisi w szafie i nie ma dla niej odpowiedniej okazji. Jestem pewna, że w waszych szafach też znajdzie się coś odpowiedniego. Pamiętajcie- 31 grudnia wszystko jest dozwolone! Na początek klasyczna mała czarna. Tutaj rozwiązań jest całe mnóstwo- można postawić na jak najbardziej sylwestrową wersję cekinową (mój absolutny faworyt!), albo zdecydować się na coś klasycznego i poszaleć z dodatkami- może złote buty? Cekinowa marynarka? Toczek?


sylwestrowy-lookNie każda kobieta komfortowo czuje się w sukience. Stylowy kombinezon i wysokie szpilki to również świetne połączenie. Na pewno będzie oryginalne i bardzo wygodne, a do tego zjawiskowe! 

sylwestrowy-look

1. Wallis (podobny Zara)  2. H&M  3. Miss Parisienne  4. H&M


Sylwester to na tyle wyjątkowa okazja, że można zdecydować się na sukienkę maxi. Długie kreacje nadają dużo szyku i na pewno zrobią wrażenie na nie jednym balu. 

sylwestrowy-look 
1. New Look  2. H&M  3. Glamorous  4. Wallis


Odkryte plecy, cekiny, gołe ramiona, noeny, głębokie dekolty- 31 grudnia wszystko jest dozwolone! Czas spełnić swoje najskrytsze ubraniowe marzenia. 

sylwestrowy-look

1. New Look  2. H&M  3. Bik Bok COCO  4. Even&Odd  5. Glamorous

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger