Seasons

Zimą wyczekuję każdego promienia słońca i uwielbiam celebrować każdą słoneczną chwilę. Bardzo długo nie znosiłam zimy i nie potrafiłam się nią cieszyć. Niedawno nauczyłam się dostrzegać piękno w każdej porze roku i cieszyć się z tego, że miejsce, w którym mieszka obdarza nas taką różnorodnością. Trochę mi smutno, że ta tegoroczna zima w zasadzie jest bardzo ciepła, śniegiem można było się pocieszyć tylko chwilę, a końcówka stycznia bardziej przypomniała mi listopad. 

Czasami w codziennym biegu nawet nie dostrzegamy tego, jak zmieniają się kolejne pory roku, nie mówiąc już o znalezieniu czasu na przykład na spacer. Po ostatnim egzaminie razem z moim Panem Fotografem udaliśmy się na spacer- kierunek obrał się sam: Radio Łódź (chciałam odebrać nagrodę). I wiecie co Wam powiem? Nie taka straszna ta Łódź, jak mówią. Ma też ładne zakamarki- jak każde miasto. Trzeba tylko otworzyć oczy. :)  
Sukienka/ Dress- Cropp Town
Płaszcz/ Coat- Moodo
Buty/ Shoes- Reserved 
Torba/ Bag- Reserved

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Jedna z moich ulubionych, cieszę się, że Ci się podoba. :)

   Usuń
 2. Był okres w życiu że miałam przeprowadzić się do Łodzi,ale..właśnie było jedno "ale". Teraz od kilku lat zbieram się do wizyty tam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się przyczepić, bo ładnie piszesz, a takie drobnostki mogą niektórym przeszkadzać: zamiast dywizu w ramach myślnika, powinnaś stawiać półpauzy, estetyczniej to wygląda. No i spacje przed nimi też by się przydały.
  Pozdrawiam i życzę dużo słońca,
  P.

  OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger