Kanały na Youtube, które polecam cz. 2

No powiem Wam, że ostatnio się wkręciłam w te jutjuby i na Youtube zaglądam prawie codziennie. I poznaję sobie coraz więcej twórców, coraz więcej lubię i kojarzę, czekam na nowe filmy. Aż sama jestem trochę zaskoczona, bo kiedyś na youtube oglądałam tylko jakieś tutoriale. Jakiś czas temu przygotowałam dla Was pierwszy tekst z kanałami, które warto oglądać, ale od tego czasu mam kilka kolejnych, którymi muszę się z Wami koniecznie podzielić. A ja bardzo lubię dzielić się z Wami tym, co dobre i wartościowe, więc dzisiaj przychodzę do Was z pięcioma kolejnymi kanałami, które regularnie oglądam na Youtube i które wnoszą w moje życie dużo pozytywnej energii.
1. Ciut więcej 

 W sumie nie wiem, jak trafiłam na kanał Karoliny. Chyba po prostu pojawił mi się w proponowanych i pewnie zachwyciłam się urodą autorki i kliknęłam. Bo to przepiękna dziewczyna. Kanał z założenia miał być o sztuce, ale dużo tam też wątków o zero waste, foodbóków i różnych wyzwań związanych z zero waste. I to ten wątek mnie dużo bardziej zainteresował w wykonaniu Ciut więcej, chociaż wątki dotyczące sztuki też lubię, bo po prostu Karolina świetnie opowiada i bije od niej taka pozytywna energia. No fajna dziewczyna, autentyczna, szczera i pełna radości. Aż chciałoby się z nią skoczyć na kawę.


2. No to jestem 


Anitę znam osobiście już od kilka lat. I kiedyś jej nie oglądałam. Ale ostatnimi czasy dziewczyna nabrała wiatru w żagle tak bardzo, że oglądam ją z zainteresowaniem bardzo regularnie. I chociaż daily vlogi to nie do końca jest moja bajka, to Anitę i tak bardzo lubię pooglądać, bo ona po prostu przez ekran ładuje energią i pozytywną energią. A jak pokaże mi się filmik, jak No to jestem ćwiczy, to jest w tym tyle energii, że nie ma bata, mam wyrzuty sumienia i NAWET JA ruszam dupę. A to już wyczyn. 

3. Ania Szlęzak 


No ja o Ani w poprzednim zestawieniu po prostu zapomniałam. A obejrzałam prawie wszystkie filmy! Dziewczyna mówi o związkach i relacjach damsko-męskich. Mądrze, treściwie, krótko i ze świetnym dowcipem. Poza tym ma świetny dar obserwacji otoczenia i wyłapywania zachowań, które świetnie obrazują jej filmy. I do tego rewelacyjna z niej aktorka - można się świetnie bawić oglądając jej produkcje, po czym stwierdzić - cholera! no ona ma rację...

4. Globstory 

Sama uwielbiam podróże, ale podróżnicze vlogi rzadko potrafią przyciągnąć moją uwagę. Inaczej jest w przypadku Globstory. Dla mnie wyjątkowość Kai polega na tym, że nie pokazuje ona po prostu najczęściej odwiedzanych miejsc, tylko opowiada historię. Każdy jej film jest o czymś i po coś. A do tego ma tak piękny głos, że można jej po prostu słuchać bez końca, ot tak dla relaksu.


5. Healthy Omnomnom 


No do czego to doszło, że ja - miłośniczka boczku, polecam kanał weganki - dietetyczki? To znak, że Irena robi naprawdę fajną robotę. Mówi o zdrowym żywieniu prosto, udowadnia, że "fit życie" wcale nie musi być drogie ani skomplikowane, a ja właśnie takich przepisów potrzebuję. Lubię sobie od czasu do czasu pooglądąć, co tam właśnie pysznego pichci i znaleźć jakąś inspirację, by urozmaicić mój jadłospis.


Na prawdę, koniecznie obczajcie te kanały, bo warto! I dajcie znać, czy znacie któryś z nich i oglądacie i co polecacie. Jestem bardzo ciekawa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger