Punkt widokowy w Kleszczowie

punkt-widokowy-kleszczow

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Niby pusty frazes, ale jak bardzo prawdziwy. Podejrzewam, że gdyby ktoś mi tak powiedział, to bym się mocno oburzyła i powiedziała: jak to?! Przecież byłam nad Bałtykiem, kilka szczytów w Tatrach zaliczyłam, widziałam największe polskie miasta. Nic bardziej mylnego... 
Za każdym razem, gdy czytam cudowny blog odpoczywalni  uświadamiam sobie w jak wielu miejscach, bardzo urokliwych miejscach naszego kraju jeszcze nie byłam. Bardzo Wam polecam tego bloga, bo można przeczytać dużo mądrego i bardzo dobrze napisanego tekstu.

Czasami pewnie myślicie podobnie, jak ja, że żeby coś fajnego zobaczyć trzeba mieć dużo pieniędzy i czasu i w ogóle to strasznie dużo z tym zachodu. Na różnych blogach można poczytać jakieś mądre teksty o odkrywaniu swojej okolicy, ale kto by tam chciał- przecież u siebie to już wszystko dobrze znam i co tu może być takiego ciekawego do zobaczenia. Jakbym mieszkała na Mazurach/Podlasiu/w górach/ gdziekolwiek indziej, tylko nie tu, gdzie mieszkam, to by było zupełnie co innego. Sama długo tak myślałam, ale to bardzo mylne podejście do sprawy.
Byłam przeświadczona, że u mnie to naprawdę nie ma co zobaczyć. No w ogóle nic. Wiecie, że mieszkam w miejscu, które przewija się przez każde zestawienia ciekawych miejsc, które warto zobaczyć w Polsce? W końcu mieszkam w Bełchatowie- mamy tu dziurę, którą podobno widać z kosmosu, a to nie taka zwyczajna sprawa.
I mieszkam tu od 20 lat i nigdy nie byłam na punkcie widokowym, żeby zobaczyć kopalnię i elektrownię w całej okazałości. W końcu to nadrobiłam!

punkt-widokowy-kleszczow

punkt-widokowy-kleszczow

punkt-widokowy-kleszczow

punkt-widokowy-kleszczow

punkt-widokowy-kleszczow


9 komentarzy:

 1. Miejsce ciekawe tylko czemu nie ma znowu zdjęcia całej stylizacji? ;-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kocham Polskie tereny! Są piękne!!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja właśnie wróciłam z kolejnego wypadu na Dolny Śląsk i nadziwić się nie mogę jak tam pięknie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dolny Śląsk to moje rodzinne strony, więc również bardzo lubię. ;) Ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwości (bo są częste) Bełchatów leży w Łódzkiem. :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Udana fotorelacja. Choć nie jestem zwolenniczką uprzemysłowionych terenów, ja również uwielbiam Dolny Śląsk, pozdrawiam z Wrocławia.

   Usuń
  2. Bełchatów to województwo łódzkie :)

   Usuń
 5. Niesamowite miejsce. Idealny plener na jakąś ostra stylizację w mrocznym klimacie np dużo czarnej skóry, fajna biżuteria...

  OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger