Prezenty na Dzień Kobiet

Jak dobrze wiecie, uwielbiam obchodzić wszelkie święta, więc i zbliżający się Dzień Kobiet nie jest mi obcy. Nie zaproponuję Wam jednak kolejnego poradnika prezentowego, bo takich w sieci jest całe mnóstwo. Jeśli mam być szczera, to podchodzę do takich dni znacznie bardziej symbolicznie i ucieszę się z bukietu kwiatków i wspólnie spędzonego czasu. Dzień Kobiet to jednak nie tylko prezenty od mężczyzn dla kobiet. Możesz przecież obdarować jakimś drobiazgiem inną bliską Ci kobietę, na przykład mamę lub przyjaciółkę. Ale nie o tym dzisiaj. Dzisiaj chciałabym Cię namówić, żebyś z okazji Dnia Kobiet zrobiła prezent najważniejszej kobiecie w swoim życiu, czyli sobie samej.

prezent-na-dzien-kobiet1. Kup sobie coś, co zawsze odkładasz na później 

Tak to jest z tym naszym budżetem, że są wydatki mniej i bardziej pilne. Są też takie, które wiecznie odkładamy na później, bo zawszy wyskoczy coś ważniejszego. Może marzysz o jakiejś książce, ale zawsze odkładasz jej zakup na później, albo chodzi za Tobą upatrzona jakiś czas temu para butów? Dzień Kobiet to dobra okazja, żeby rozpieścić samą siebie. :) Moją propozycja są słuchawki bezprzewodowe Vasa Bla od Sudio Sweden, które są kapitalne! Sama je mam i jestem z nich bardzo zadowolona. To taki typowo babski gadżet, który umili Ci wiele codziennych czynności. Do tego firma dba naprawdę o każdy detal. Może już od dawna zastanawiasz się nad takim zakupem? Możecie je kupić tutaj, a z kodem pinkwellington15 czeka na Was rabat 15%. :)

prezent-na-dzien-kobiet

2. Dzień Spa 

Czasami odkładamy coś na później, bo faktycznie nie mamy na to funduszy i nie da się tego przeskoczyć. Tak bywa, ale jest mnóstwo darmowych lub tanich sposobów, które sprawią, że poczujesz się tego dnia wyjątkowo. Co powiesz na dzień spa? Kiedy ostatni raz poświęciłaś czas tylko dla siebie? Peeling kawowy z dodatkiem cynamonu, ulubiony balsam do ciała, maska na włosy, maseczka na twarz, manicure, pedicure - wszystko to, na co właśnie masz ochotę. Może długa kąpiel ze świecami i olejkami aromatycznymi? Każdej z nas należy się taka chwila przyjemności! 
prezent-na-dzien-kobiet

3. Coś przyjemnie niepotrzebnego

Może masz ten sam problem, co ja i nie znosisz wydawać rzeczy na przedmioty niepotrzebne? Generalnie to dobra cecha, ale czasami są takie przyjemnie niepotrzebne gadżety. Na przykład nowy case na telefon, śliczna poduszka czy kuchenny gadżet. Są takie przedmioty, których nie musimy mieć koniecznie, bez których spokojnie się obejdziemy, ale one po prostu cieszą oko. To mogą być chociaż świeże kwiaty. Nie zawsze mamy je od kogo dostać, więc można sprawić je sobie samemu. Dzień Kobiet to świetny pretekst, żeby kupić sobie coś takiego, co nie jest niezbędne, ale po prostu cieszy.

prezent-na-dzien-kobiet


4. Pójdź do restauracji

Ten punkt chyba nikogo, kto czyta tego bloga jakiś czas, nie może dziwić. Uwielbiam dobre jedzenie i tak najchętniej spędzam wolny czas. Jeśli regularnie jadasz na mieście, to żadna to dla Ciebie atrakcja, ale jeśli zazwyczaj gotujesz w domu, to wyjście do nieznanej dotąd restauracji jest fajną odmianą. Raz na jakiś czas można, w końcu zasługujesz na to, żeby czasami ktoś gotował specjalnie dla Ciebie. :) 
prezent-na-dzien-kobiet

5. Zrób coś, co miałaś dawno zrobić

I nie mam tu na myśli nadrobienia zaległości w pracy czy zrobienia domowych porządków. Chodzi mi o coś, co już dawno chciałaś zrobić, ale jakoś tak się nie składało nigdy. Ja na przykład już od dłuższego czasu wybieram się do Pałacu Poznańskiego, może się w końcu uda? Tak samo długo zbierałam się, żeby pójść na Laser Game, a nadal nie byłam w parku trampolin, który też mi się marzy (ale to może na Dzień Dziecka). Jestem przekonana, że Ty też masz coś takiego, co od dawna chodzi Ci po głowie, ale jakoś tak się nie składało do tej pory. Po prostu to zrób!


Dzień Kobiet to idealny moment, żeby rozpieścić samą siebie. Bo możesz, bo jesteś tego warta, bo to TWÓJ dzień. :) Jak planujesz go spędzić? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger