Blogi, które polecam - Share Week 2019

Najlepszy prezent, jaki można sprawić blogerowi, to puścić dalej w świat jego twórczość i podzielić się nią z innymi. Ja ogólnie lubię dzielić się dobrem i uważam, że dobro wraca. Dlatego już trzeci raz włączam się w akcję Andrzeja Tucholskiego Share Week 2019 i podzielę się dzisiaj z Wami trzema blogami, które regularnie czytam. Takie, na których znajdziecie wartościowe, merytoryczne i sprawdzone treści, podane w taki sposób, że aż chce się czytać. A jeżeli wolisz youtube, to odsyłam Cię do mojego tekstu, w którym polecam rewelacyjne kanały.1. Aniamaluje 


No co Wam powiem - nie bez powodu Ania trafia do tego zestawienia po raz trzeci. Nie ma innej blogerki, która obok trików na wydłużenie nóg, napisze o pedofili, poda przepis na pyszne i proste danie, a przy okazji otwarcie powie o tym, ile zarabia. Wielu blogerów ma realny wpływ na odbiorców, ale Anię niesamowicie cenię za to, że zanim coś powie, to sprawdzi to bardzo rzetelnie w wielu źródłach i na wiele sposobów - niezależnie od tego, czy pisze o odżywce do włosów, czy o ważnym problemie społecznym. Jak chcę coś sprawdzić w internecie, to najpierw sprawdzam, czy pisała o tym Ania. Ta dziewczyna powiedziała, że Barcelona jest wspaniała - poleciałam tak na dwa miesiące - to świadczy o dużym zaufaniu. Poza tym - jak nie ufać komuś, kto kocha boczek, no proszę Was!

2. Mama i stetoskop 


Kasia to młoda (zaledwie trzy lata starsza ode mnie) mama dwóch chłopaków, żona i świeżo upieczony lekarz na stażu. Na swoim blogu i kanale na yt popularyzuje wiedzę medyczną, obala mity, zaprasza specjalistów z różnych dziedzin. Generalnie robi bardzo dobrą robotę, jeżeli chodzi o zwiększanie świadomości dotyczącej zdrowia. A to wszystko w prosty i zrozumiały sposób - taki przekaz od człowieka, a nie od specjalisty z innego świata. Poza tym Kasia rozwija też markę biżuteryjną i sprzedaje różne piękne rzeczy, a ja mam czarną torbę z sercem z jej sklepu i absolutnie ją uwielbiam.

3. Jestem Zuza


Na koniec Zuza - najbardziej pozytywna i zakręcona osoba z całego zestawienia. Jak oglądasz Stories Zuzy to nie ma opcji, żeby się nie uśmiechnąć, tyle pozytywnej  energii daje. Zuza pisze o życiu Millenialsa, rozterkach aspirującego cyfrowego nomada, wadach pracy zdalnej, przygotowuje świetne poradniki podróżnicze i jest skarbnicą wiedzy na temat Tajlandii, bo mieszkała tam przez dwa lata. Trochę utożsamiam się z jej rozterkami, bo też by mi się chciało znaleźć sposób na włóczenie się po świecie i zarabianie, a jestem świadoma wielu wad, które się z tym wiążą. Więc z chęcią podpatruję podobne rozterki Zuzy i jej sposoby na to by żyć bardziej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)

Copyright © 2014 Nikola Tkacz - blog lifestylowy , Blogger